Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul,  2014 yılı sonunda misafirlerine kapılarını açmıştır.

65.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forestanbul, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri Forestanbul’da, bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır.

 • İstanbul – Kemerburgaz
  İstanbul – Kemerburgaz

  forestanbul_logo
  Türkiye’nin orman içinde yer alan en büyük doğa macera parkı Forestanbul’da macera ve heyecan dolu, eğlenceli bir gün geçireceğinizi garanti ediyoruz!

 • ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN
  ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN

  extremeland_logo
  Kayak tesisi, teleferik, futbol sahaları ve buz pisti gibi onlarca etkinlik alanının ortasında bulunan ExtremeLand’de onlarca yüksek parkurda macera dolu saatler geçirebilirsiniz.